En İyi Fiyat
Media Markt İndirimSıcak Fırsatlar

Mediamarkt Türkiye İndirim | TOSHİBA HDTP210EK3AA 1TB Siyah USB 3.0 | Sıcak Fırsatlar

189 ₺ 224 ₺

TOSHİBA HDTP210EK3AA

Mediamarkt Türkiye İndirim | TOSHİBA HDTP210EK3AA 1TB Siyah USB 3.0 | Sıcak Fırsatlar

Sıcak Fırsatlar Bilgilendirme

Media Markt Türkiye Sıcak Fırsatlarını Paylaşmaya Tam Gaz Devam Ediyoruz Takipte Kalın, Tasarrufhane Ailesi Olarak Sizlere En İyi Sıcak Fırsatları En Hızlı Şekilde Paylaşmaya Gayret Ediyoruz Bizi Destekleyin Ve Devam Önerin.

Mediamarkt Türkiye İndirim Sıcak Fırsatlar

TOSHIBA HDTP210EK3AA Canvio Ready 2.5” 1TB Siyah USB 3.0 – 189 ₺

Mediamarkt Türkiye‘nin Fiyatı Interneteki En Düşük Fiyatır Bu Sıcak Fırsatı Kaçırmayın

MEDİA MARKT TÜRKİYE FİYATI 189 ₺
AKAKÇEDE EN DÜŞÜK FİYAT 224 ₺

(Altaki Açıklama Yazısı Mediamarkt.com.tr Aitir)

CANVİO READY SÜPER HIZDA KOLAY DEPOLAMA

Toshiba’nın Canvio Ready harici sabit sürücüsü, saniyede 5 GB’a kadar aktarma hızı için USB 3.0 teknolojisini kullanır ve tak ve kullan teknolojisiyle 3 TB’a kadar ortamı kompakt ve taşınabilir bir cihaza hızla kaydedip güvence altına alabilirsiniz. Canvio Ready, taşıma halinde diske zarar gelmesini önleyen eğimli yükleme tasarımına ve fiziksel darbe durumunda verileri korumak için elektriği kesen darbe sensörüne sahip olduğundan dosyalarınızın güvenliği konusunda içiniz rahat olabilir.

YÜKSEK AKTARIM HIZLARI

Canvio Ready’nin inanılmaz derecede hızlı ve geriye dönük uyumlu USB 3.0 teknolojisi, saniyede 5 GB’a kadar hızda belge, fotoğraf, film ve daha fazlasını kaydedip güvenceye alabileceğiniz anlamına gelir.

TAKIP KULLANMAYA HAZIR

Canvio Ready kurulum veya bekleme gerektirmez. Dosyalarınıza hızla erişip düzenlemek için cihazı takmanız ve çıkarıp harekete geçmeniz yeterlidir. Canvio Ready, hızlı ve kolay depolama gereksinimi olan yoğun çalışan kullanıcılar için ideal yardımcıdır.

GÜVENLİK İÇİN TASARLANDI

Canvio Ready şık noktalı deseniyle kolay taşınabilir ve kompakt siyah gövdesinde muhafaza edilmesinin yanı sıra verilerinizi koruyan birçok özellikle de doludur. Eğimli yükleme tasarımı hareket halinde dahili yıpranmayı önlerken, darbe sensörü de cihaza fiziksel darbe geldiğinde elektriği keserek verilerinizi her zaman korur.

Sıcak Fırsat Fiyat Kontrol

TOSHIBA HDTP210EK3AA Canvio Ready 2.5” 1TB Siyah USB 3.0 – Tıkla 

Sıcak Fırsat Geçerlilik Süresi

Malesef Bilinmiyor 🙁

Düşüncelerinizi görmekten mutluluk duyarız

Tasarrufhane'ci Bir Yorum Bırak :)

Yeni Hesap Kaydet
Deneme
Şifreyi yenile